Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları konusunda uygun fiyat seçenekleriyle eşyalarınızı depoluyoruz. Son derece güvenli ve temiz depolamalarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi vaat etmekteyiz. Çeşitli nedenlerle ev taşıma sırasında yaşanabilecek durumlarda eşyalarınızı güven içinde muhafaza etmekteyiz.Deneyimli ekiplerimiz adresinizden aldığı eşyalarınızı profesyonel ambalajlama ile koruma altına alır. Sonrasında ise ev eşyası depolama bölümlerinde 24 saat güvenli bir şekilde tutulur. Hiçbir olumsuz durumla karşılaşılmayacağını firmamız garanti etmektedir. Eşyalarınız sigorta güvencesi altındadır.  Eşyalarınız sigortalı bir şekilde muhafaza edilir. Eşyalarınızın nakliye hizmetini de uygun fiyat seçenekleriyle gerçekleştiriyoruz. 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

1990 yılında itibaren İstanbul’da evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sunuyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile verdiğimiz hizmetleri profesyonel olarak yapmaktayız. Müşteri memnuniyetli çalışma prensibimiz ile hizmet vermekteyiz.Eşya depolama fiyatları konusunda firmamız size en uygun fiyatı sunmaktadır. Ev eşyası depolama alanında profesyonel hizmetler sunuyoruz. Depolanan eşyalarınız sigorta kapsamındadır.  “Mutlu bir müşteri bir arkadaşa söyler, mutsuz bir müşteri dünyaya söyler” eski bir iş atasözüdür, ancak bugün bile geçerlidir. Bunu da hiç aklımızdan çıkarmıyoruz. İstanbul Kiralık Eşya Depolama  firmalarının öncüsü olmak için tüm bunlara 100% uyuyoruz. 

Depolarımızı eşya ham maddesine en uygun yerlere kuruyoruz. Temiz ve kuru ortam sağlıyoruz. Profesyonel ekiplerle beraber bütün süreci kurallarına uygun ve bir düzen içerisinde gerçekleştirerek eşya depolama konusundaki bütün sorunlarınızı kökünden hallediyoruz. Sizin yapmanız gereken sadece diğer işlerinize odaklanmaktır. İstanbul eşya depolama hizmetimizi siz nasıl istiyorsanız o şekilde gerçekleştiriyoruz. Evinizden alıyoruz depomuza güvenli bir biçimde yerleştiriyoruz.