Adalar Evden Eve Nakliyat İle Büyük ada, Heybeli ada, Burgaz ada, ve Kınalı ada’da Eşya Taşımak Artık Çok Kolay

Adalar evden eve nakliyat ile İstanbul’un Adalar ilçesinden tüm bölgelere evden eve nakliye hizmeti veren Adalar evden eve nakliyat firmamız, ev taşıma ihtiyaçlarını güvenli bir şekilde karşılamaktadır.

Adalar Evden Eve Nakliyat %20 İndirim Büyük ada, Heybeli ada, Adalar Nakliyat ile Büyük ada, Heybeli ada, Kınalı ada ve Bozcaada gibi İstanbul’un adaları için yapılacak olan evden eve nakliyat hizmetleri, firmamızın telefonlarını arayarak ya da Adalar nakliyat e-posta göndererek talep edilmesi mümkündür. Adalar bölgesinde ikamet edenlere yönelik hizmetin yanı sıra farklı bölgelerden Adalar ilçesine ikamet için gidenlerin evden eve nakliye işlemlerini güvenli bir şekilde yerine getiren firmamız, gemi ile taşınabilecek büyüklüklerde özel olarak tasarlanmış araçlarla hizmet sunmaktadır. Adalar evden eve nakliyat hizmetinin İstanbul’un diğer bölgelerine göre daha farklı koşullarda olduğu bilinmelidir. Adalar’a sadece deniz yolu ile ulaşım olmasından dolayı nakliye fiyatları, diğer ilçelere göre biraz daha yüksektir.  Ayrıca nakliye süresi de kara yolu ile yapılacak nakliye süresinden biraz daha fazladır.

Adalar’da Taşınmadan önce yapılaması gereken resmi işlemler;

Çıkarma gemisinden randevu almaktır, firmamız Adalar Evden Eve Nakliyat ile anlaştığınız taktirde gereken işlemler expertiz sorumlumuz tarafından adalar belediyesine müracaat edilecek şekilde önceden ayarlanır ve size haber verilir.

Çıkarma ücreti kamyonet : 400 TL
Kamyonlar için : 500 TL

***Adalara her gün çıkarma gemisi yoktur. Önceden randevu almak lazım ama Büyük adaya her gün çıkarma mevcuttur.

Adalar Evden eve nakliyat işini günümüzde yapan birçok adalar nakliyat firması vardır ancak birçok nakliyat şirketinin bu işi itinalı bir şekilde yapamadığını evini taşıyan kişilerden şikayet olarak duyabilirsiniz. Basit olarak, sadece eşya taşımak olarak görünen evden eve nakliyat işi aslında oldukça özenle yapılması gereken büyük bir iştir ve nakliye şirketinin bu durumu farkında olması gerekmektedir. Biz  adalar evden eve nakliyat firması olarak bu dönemde sizin yorgunluğunuzu ve stresini biliyoruz ve bu nedenle de evden eve nakliyat işinizi kaliteli ve olması gereken şekilde en ince ayrıntısına kadar düşünerek yapıyoruz. Bizler adalar nakliye şirketi olarak uzun yıllardır bu sektörde sizlere hizmet vermekteyiz. Dolayısıyla da sizlerin bu işte neyin nasıl olmasını istediğinizi çok iyi biliyoruz ve sizin memnuniyetiniz bizim işimizde ön planda gelmektedir.

Adalar Evden Eve Nakliyat, hizmet kapsamında Adalar Evden Eve Nakliyat şirketine bağlı olarak İstanbul, Adalar’da evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Kurumsal Adalar Evden Eve Nakliyat İle Tam Zamanında Nakliye Hizmetleri

BERGEN NAKLİYAT