Bergen Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma Eşya Depolama Hizmetleri

evden eve nakliyat markası Bergenr Nakliyat ve Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 1987 yılında Ç.yılmaz. BERGEN tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Daha sonra kardeşlerinin katılımıyla sırasıyla İzmir ve Adana şubeleri açılıp şirket hızla büyümeye başlayıp evden eve nakliyat sektöründeki önemli yerini almıştır.

Bu aşamaya gelinmesindeki en büyük etken, bir dünya markası olan Bergen Nakliyat şirketinde iş hayatına başlamamız olmasıdır. çizgi Bergen kardeşler, Bergen Nakliyat firmasının sahipleri olan çagatay .yılmaz.cem yılmaz.zeki.yılmaz.murat yılmaz en büyük torunlarıdır.

1893 yılında kurulan ve sektöründe sembol olan bu şirketin aile fertlerinden olmamızdan dolayı işin ciddiyetini kavramış, çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde halkımıza sunmaktayız. Firmamız , sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini; uluslararası kategoride hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı bir çok yabancı firmalar ile birlikte bir sisteme oturtmuş ve ülkemizde henüz bir “Nakliye hizmeti” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar acısından da adeta bir gizli okul halini almıştır. Amacımız, batıda uygulanan ve bir standart oluşturan bu sektörel oluşumun ülkemizde de Bergen Nakliyat ve Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak oluşumunu sağlamaktır.

International Movers, ev taşıma, evden eve nakliyat İstanbul, İzmir, Adana şubeleri ile eşya depolama, şehir içi ve şehirler arası yurt dışı ev ofis, taşıma, milletler arası ev nakliye, evden eve taşımacılık, ofis taşıma şirket taşınması hizmetleri sunmaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir