Türkiyenin 81 iline şehirlerarası evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız tüm yükleri profesyonel bir şekilde istenilen il ve ilçelere ulaştırmaktadır.Şirketimizde sunulan araç desteği sayesinde şirketlerin veya bireylerin eşyaları kısa bir süre içerisinde nakil edilmektedir. Firmamız sadece alanında uzman olan personeller ile hizmet vermektedir. Paketleme, montaj ve yükleme gibi işlemler sırasında en küçük bir eşyanın zarar görmemesi için gerekli olan tüm önlemler alınmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız, Ankara, İzmir ve İstanbul gibi büyük şehirlere hafta da en az 4 kes sevkiyat düzenlemektedir. Bu sayede parça eşyalar bile çok kısa bir süre içerisinde adreslere kadar teslim edilmektedir.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Şehirlerarası evden eve nakliyat ücretleri

Şehirlerarası EVDEN EVE NAKLİYAT Şehirlerarası evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, tüm eşyaları kapalı kasa araçlar ile taşımaktadır. Taşıma işlemleri ciddi bir tecrübe gerektirmektedir. Ev ve ofislerde bulunan mobilyaların sorunsuz bir şekilde nakil edilebilmesi için uzman marangoz ustalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız ise eleman sayısı açısından oldukça zengindir. Paketleme ve montaj uygulamaları alanında uzman olan personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Şehirlerarası şehirlerarası nakliyat 1+1, 2+1 ev taşımacılığı, şirket taşımacılığı ve villa taşımacılığı gibi hizmetlerde vermektedir. Bünyemizde bulunan tır ve kamyon modelleri sayesinde 5+1, 5+2 gibi büyük dairelerde tek bir seferde taşınabilmektedir. Ayrıca firmamız Şehirlerarası Ankara arası gibi yakın güzergahlar için işçilik ücreti almamaktadır.

Şehirlerarası evden eve nakliyat Firması

Şehirler arası şehirlerarası nakliyat taşımacılık sektörünün liderliğini üstlenmektedir. Tüm eşyalar profesyonel bir şekilde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Özellikle de yükleme işlemleri eşyaların yüzeylerine göre gerçekleştirilmektedir. Şehirlerarası şehirlerarası evden eve nakliyat bünyesinde asansörlü araç modelleri de yer almaktadır. Asansör sistemleri sayesinde taşıma ve boşaltma işlemleri daha kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Firmamız Şehirlerarası’un tüm ilçe ve semtlerine asansör desteği sağlamaktadır. Ayrıca bazı Şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları asansörlü evden eve taşımacılık hizmetleri için müşterilerinden absürt rakamlar talep etmektedir. Ancak Temiz evden eve nakliyat için böyle bir husus söz konusu değildir. Tüm hizmetler ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Şehirlerarası şehirlerarası evden eve nakliyat adı altında parça eşya taşıma, mobilya taşıma ve ofis taşıma gibi desteklerde sağlanmaktadır.

Şehirlerarası evden eve nakliyat Şirketi

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Ücretleri Eşya sayısına göre değişkenlik gösteren Şehirlerarası evden eve nakliyat ücretleri, ekspertiz ekiplerimiz tarafından belirlenmektedir. Tüm yük ve eşyalar incelendikten sonra müşterilerimize fiyat bilgisi verilmektedir. Firmamız ambalajlama, paketleme ve sökme gibi hizmetler içinde ek ücret talep etmemektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir sevkiyatlarına özel yüzde 25’lere varan indirimlerde gerçekleştirilmektedir. Normal yükler veya parça eşyalar için istenen fiyatlar ise yük sayısına, tonajına ve götürülmesi planlanan bölgelere göre değişkenlik göstermektedir. Şehirlerarası şehirlerarası nakliyat firmamızı arayarak fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şehirlerarası evden eve nakliyat Ofis Taşıma Firmaları